ПІДТРИМКА СПОРТИВНОГО І ЗДОРОВОГО СУСПІЛЬСТВА – ЗАПОРУКА УСПІХУ ДЕРЖАВИ

У форматі «круглого столу» 10 вересня 2019 року відбулось чергове засідання громадської ради Сумської районної державної адміністрації під головуванням Анатолія ДОВГОПОЛОГО.

У засіданні взяли участь члени громадської ради, т.в.о. голови районної державної адміністрації Едуард КУЧМЕНКО, заступник голови районної державної адміністрації Людмила ЛИТВИНОВСЬКА, начальник відділу молоді та спорту Наталія ШИНКАРЕНКО, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сумської районної ради Сумської області Світлана МЕТЕНКО, директор КНП «Сумська центральна районна клінічна лікарня» Сумської районної ради Сумської області Володимир ПОЦЕЛУЄВ.

На засіданні активно обговорювалось питання національно-патріотичного виховання та дитячо-юнацького спорту в Сумському районі. Важливим завданням, як громадськості, так і влади в цій сфері, є залучення громадян Сумського району до занять спортом та пропагування ведення здорового способу життя.

Як зазначила Наталія ШИНКАРЕНКО, проведення фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи триває постійно, протягом всього року. Також багато уваги приділяється національно-патріотичному вихованню, яке є важливою складовою процесу виховання та формування національно-свідомого громадянина.

У ході засідання членами громадської ради було обговорено стан впровадження реформи в галузі охорони здоров’я, як на первинному, так і на вторинному рівнях, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

За результатами засідання членами громадської ради прийнято відповідні рішення.