ВПРОВАДЖЕННЯ ПОСЛУГ ЕНЕРГОСЕРВІСУ В РАЙОНІ

15.10.2019 під головуванням тимчасово виконуючому обов’язки голови Сумської районної державної адміністрації Кучменку Е.В відбулась нарада з питання впровадження енергозберігаючих заходів у бюджетних установах району  шляхом  укладання енергосервісних договорів.

Енергосервісний договір – договір на проведення, за рахунок інвестиційних коштів виконавця (енергосервісної компанії), комплексу заходів, спрямованих на скорочення споживання та витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів. Оплата замовником за договором здійснюється за рахунок частини коштів, зекономлених на оплаті енергетичних ресурсів. Після завершення дії договору встановлене обладнання переходить у власність замовника. Впровадження послуг енергосервісу дозволить гарантовано підвищити енергетичну ефективність бюджетних закладів.

У нараді взяли участь директор енергосервісної компанії ТОВ «ЕСКО Гарант» м. Київ, керівники бюджетних установ, структурних підрозділів районної державної адміністрації, об’єднані територіальні громади. З метою визначення пріоритетних заходів з енергозбереження у закладах освіти та охорони здоров’я, пан Труфанов О.М. ТОВ «ЕСКО Гарант» зазначив щодо першочерговості проведення енергаудиту будівель, виготовлення енергетичного паспорту.

Під час обговорення найбільшу зацікавленість виявили представники Миколіївської та Степанівської ОТГ.