Районна газета

ПЕРЕЛІК СІЛ, СЕЛИЩ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

 

СПИСОК

сіл, селищ, смт Сумського району

з/п

Смт, селище, село

Сільська, селищна рада

 

А

 

1

с. Андріївка

Олексіївська

 

Б

 

2

с. Басівка

 

3

с. Бездрик

 

4

с. Битиця

 

5

с. Біловоди

 

6

с. Білоусівка

Підліснівська

7

с. Бурчак

Постольненська

8

с. Буцикове

Терешківська

9

с. Барвінкове

Червоненська

10

с. Бровкове

Шпилівська

11

с. Бондарівщина

Яструбинська

 

В

 

12

с. Великі Вільми

 

13

с. Велика Чернеччина

 

14

с. Верхня Сироватка

 

15

с. Визирівка

Шпилівська

16

с. Вакалівщина

Битицька

17

с. Веселівка

Біловодська

18

с. Водолаги

Біловодська

19

с. Великий Яр

Великовільмівська

20

с. Вільшанка

Великочернеччинська

21

с-ще Варачине

Кияницька

22

с. Володимирівка

Олексіївська

23

с. Васюківщина

Северинівська

24

с. Вербове

Северинівська

 

Г

 

25

с. Гриценкове

Северинівська

26

с. Глиняне

Степанівська

27

с. Головашівка

Степанівська

28

с. Гірне

Червоненська

29

с. Графське

Яструбинська

 

Д

 

30

с. Доценківка

Сульська

31

с. Дзержинське

Низівська

 

Є

 

32

с. Єлисеєнкове

Садівська

 

Ж

 

33

с. Журавка

Біловодська

34

с. Жовтневе

Червоненська

 

З

 

35

с. Зелений Гай

Битицька

36

с. Залізняк

Верхньосироватська

37

с-ще Захарівське

Верхньосироватська

38

с. Закумське

Косівщинська

39

с. Зелена Роща

Сульська

40

с. Зацарне

Токарівська

 

І

 

41

с-ще Іволжанське

Кияницька

 

К

 

42

с. Кекине

 

43

с-ще Кияниця

 

44

Кіндратівка

 

45

с. Косівщина

 

46

с. Кровне

 

47

с. Капітанівка

Кекинська

48

с. Корчаківка

Кияницька

49

с. Костянтинівка

Кіндратівська

50

с. Кононенкове

Косівщинська

51

с. Кардашівка

Стецьківська

 

Л

 

52

с. Локня

Басівська

53

с. Липняк

Великочернеччинська

54

с. Ленінське

Кіндратівська

55

с. Лікарське

Постольненська

56

с. Лобачеве

Садівська

57

с. Линтварівка

Северинівська

 

М

 

58

с. Миколаївка

 

59

с. Могриця

 

60

с. Микільське

Битицька

61

с. М.Вільми

Косівщинська

62

с. Миловидівка

Підліснівська

63

с. Москалівщина

Садівська

64

с. Мар’ївка

Северинівська

 

Н

 

65

смт Низи

 

66

с. Н.Сироватка

 

67

с. Новосуханівка

 

68

с. Новеньке

Басівська

69

с. Нова Січ

Кияницька

70

с. Надточієве

Косівщинська

71

с. Никонці

Садівська

72

с. Над’ярне

Северинівська

73

с. Новомиколаївка

Олексіївська

74

с. Новомихайлівка

Підліснівська

75

с. Новоселиця

Верхньосироватська

 

О

 

76

с. Олексіївка

 

77

с. Олександрівка

Підліснівська

78

с. Облоги

Шпилівська

79

с. Ополонське

Шпилівська

 

П

 

80

с. Підліснівка

 

81

с. Постольне

 

82

с. Пушкарівка

Битицька

83

с. Павлючки

Великовільмівська

84

с-ще Пролетарське

Кияницька

85

с. Перше Травня

Кіндратівська

86

с. Перехрестівка

Северинівська

87

с. Печище

Сульська

88

с. Писарівка

Хотінська

 

Р

 

89

с-ще Радянське

Кияницька

90

с. Руднівка

Кровненська

91

с-ще Рогізне

Северинівська

92

с. Радьківка

Стецьківська

93

с. Рибці

Стецьківська

 

С

 

94

с-ще Сад

 

95

с. Северинівка

 

96

смт Степанівка

 

97

с. Стецьківка

 

98

с. Сула

 

99

с. Симонівка

Великовільмівська

100

с. Стінка

Верхньосироватська

101

с. Солідарне

Косівщинська

102

с. Спаське

Миколаївська

103

с. Степне

Підліснівська

104

с. Степаненкове

Постольненська

105

с. Софієвка

Северинівська

106

с. Склярівка

Северинівська

107

с. Соколине

Северинівська

108

с. Садки

Юнаківська

 

Т

 

109

с. Терешківка

 

110

с. Токарі

 

 

Ф

 

111

с. Фрунзенка

Яструбинська

 

Х

 

112

смт Хотінь

 

113

с. Хомине

Великочернеччинська

114

с. Храпівщина

Кияницька

115

с. Харківщина

Шпилівська

 

Ч

 

116

с. Червоне

 

117

с. Червонопрапорне

Кияницька

118

с. Чернецьке

Косівщинська

119

с. Червоний Кут

Підліснівська

120

с. Червона Діброва

Токарівська

 

Ш

 

121

с. Шпилівка

 

122

с. Шапошнікове

Садівська

123

с. Шевченкове

Стецьківська

 

Ю

 

124

с. Юнаківка

 

 

Я

 

125

с. Яструбине

 

126

с. Ясени

Садівська