ВИСТАВКА РОБІТ МОГРИЦЬКОГО ЛЕНД - АРТ СИМПОЗІУМУ «ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ»

 

19 червня у приміщенні Сумської міської галереї, в рамках дайджесту робіт ленд - арт симпозіуму «Простір Покордоння», почала діяти виставка світлин з роботами учасників симпозіуму, художників Наталії та Олега Коханів.

Начальник відділу культури Сумської райдержадміністрації Юрій Холодьон привітав організаторів та учасників виставки, побажав засновникам Могрицького ленд - арту продовжувати пропагування єдиного літнього ленд - арту в Україні.

Наталя та Олег Кохани - співзасновники та організатори мистецьких дій у довкіллі в межах ленд-арт симпозіуму «ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ», що щорічно проходить у с. Могриця, Сумського району.

З першого року симпозіуму, художники, які є професійними дизайнерами, мали свій особливий витончений погляд на створювані ленд-арт об'єкти, що завжди виділялись виразністю форми та продуманною фактурністю, що підкреслювала ідею твору.

Наталя та Олег Кохани є активними учасниками всіх виставок і експозиційних проектів симпозіуму у містах: Суми, Львів, Київ, Вінниця, Хмельницький, Харків, Запоріжжя, Ужгород.

«Наталя та Олег Кохани, маючи багаторічний досвід викладання мистецьких дисциплін, сприяють розкриттю здібностей студентів та реалізації набутих ними знань в різних видах містецтва та залученню молодого покоління художників до участі в роботі ленд-арт симпозіуму. Ретроспекція робіт художників, що демонструється в цьому залі, показує розвиток творчості авторів в царині мистецтва довкілля, їх особливий власний погляд та вишукане відношення до творів ленд-арту» - зазначила засновниця ленд-арт симпозіуму «ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ» Ганна Гідора.

  Виставка діє до 2 липня. Вхід вільний.