УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ЧЛЕНІВ ПАЛІЦИНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ

23 травня 2019 у приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбулося чергове засідання членів Громадської організації «Паліцинська академія» присвячене Дню Паліцинської академії, який був визначений його членами ще у 2013 році. Засідання урочисто відкрив ректор академії  Тимошенко Микола Єгорович.

Ця організація у співпраці з відділом культури Сумської районної державної адміністрації (начальник Ю.Холодьон) займається пропагандою творчого спадку О. Паліцина, його оточення та створенням туристичних маршрутів. Саме тому, на черговому засіданні були заслухані доповіді членів академії, краєзнавців щодо нових досліджень маршрутів, які знайомлять мандрівника з життям і діяльністю слобожанського просвітника, архітектора, перекладача, поета, колекціонера Олександра Олександровича Паліцина.

На засіданні були присутні як члени академії, так і депутати міської ради та гості, а також на честь Дня Паліцинської академії були вручені посвідчення про прийняття у члени академії голові Конгресу української інтелігенції В.Казбану; науковцю, екскурсоводу, журналісту, члену Національної спілки журналістів України, доценту кафедри Національного аграрного університету (м. Суми), людині активної життєвої позиції Л.Шеремет; відомому письменнику і журналісту П.Нестеренко.

Наприкінці засідання ректор академії щиро подякував усім за нелегку працю та побажав успіхів у майбутній пошуковій роботі.