КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ

20-21 жовтня 2018 року  місто Івано-Франківськ було центром проведення традиційних змагань зі спортивної ходьби «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», у рамках якого також проходили чемпіонат України зі спортивної ходьби на     50 км та командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дитячо – юнацьких шкіл.

Всього у цих змаганнях взяли участь 148 спортсменів з України, Греції, Сербії, Білорусі та Молдови.

У командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ, команду комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа Сумської районної ради Сумської області представляли 9 спортсменів, які у заліку, набравши однакову кількість очок (141), розділили 4 - 5 місце  з Таращинською ДЮСШ, Київської області  (команда КЗ СОДЮСШ зайняла на цих змаганнях 10 місце).

В індивідуальному заліку зі спортивної ходьби на 3 км серед молодших юнаків  переможцем, з особистим рекордом 13 хв.19 сек., став Рущак Микола.        Усі вихованці ДЮСШ показали свої найкращі результати, посівши такі місця у своїх вікових категоріях: 5 місце – Лазоренко Руслан (3 км- молодші юнаки), 6 місце – Шелест Єгор (10 км - старші юнаки), Купач Іван (3 км – молодші юнаки), 7 місце - Гончаренко Ігор (10 км – юніори) та Кравченко Едуард (3 км. – молодші юніори), 8 місце - Семенов Владислав (3 км – молодші юнаки), 10 місце – Воронін Максим (10 км – юніори).

У чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 50 км Сумський район представляли Кравченко Антон, вихованець комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа Сумської районної ради та тренери-викладачі школи Шелест Олексій та Шелест Людмила.

Юніор за віком Кравченко Антон, уперше стартуючи на цій складній дистанції, зміг скласти достойну конкуренцію старшим суперникам, посівши 3 місце з результатом 4 год. 44хв. 39сек. серед чоловіків (молодь) та виконав норматив «Кандидата у майстри спорту України».

Шелест Людмила поднялася на 2 сходинку п`єдесталу, а Шелест Олексій посів  п`яте місце.

«Безперечно, виступ скороходів - це наполеглива щоденна праця наставників. Подружжям Шелест Олексія та Людмили зроблено великий внесок у підняття рейтенгу спортивної школи. Їхні вихованці показали високі результати та вивели школу у лідери зі спортивної ходьби на всеукраїнському рівні. Будемо сподіватись, що у наступному році кращі скороходи школи  увійдуть до національної збірної України з легкої атлетики,» - зауважила завідувач сектору молоді та спорту Сумської райдержадміністрації Шинкаренко Наталія.