ФЕСТИВАЛЬ ЧЕМПІОНІВ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» ЗІБРАВ УЧНІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

 

Федерація футболу України спільно з Міністерством освіти та науки України та Національною поліцією України в рамках угоди з Дитячим фондом УЄФА «Children foundation» продовжують реалізацію в Україні важливих соціальних спортивних дитячих проектів.

Головна мета розвитку шкільного футболу в Україні – прищепити любов до популярної гри учням кожної школи.  Фестиваль Чемпіонів «Відкриті уроки футболу»  є потужним поштовхом до розвитку шкільного футболу на Сумщині та у Сумському районі зокрема.

Фестиваль «Відкриті уроки футболу» реалізується у Сумському районі  Федерацією футболу Сумської області за підтримки Сумської районної державної адміністрації.

П’ятниця, 12 жовтня, став незвичним та святковим для дітлахів із Хотінської, Бездрицької, Миколаївської, Степанівської, Нижньосироватської об’єднаних територіальних громад та учнів Стецьківської, Великочернеччинської, Низівської, Садівської та Новосуханівської сільських рад які взяли участь у дитячому фестивалі Чемпіонів «Відкриті уроки футболу».

Особливим він став також і для учнів двох загальноосвітніх шкіл селища Степанівка Сумського району. Адже саме цьому населеному пункту випала честь прийняти на своєму спорткомплексі «Спорт для всіх» 144 юнаків та дівчат 2005-08 років народження, які представляли свої школи або об’єднані територіальні громади.

Відкрили цього дня фестиваль почесні гості, серед яких:

- Людмила Литвиновська – заступник голови Сумської районної державної адміністрації;

- Володимир Лукаш – голова Степанівської об’єднаної територіальної громади;

- Андрій Прохорович – президент Федерації футболу Сумської області.

- Карпенко Сергій – директор ТОВ «Хлібодар».

Упродовж двох годин  на футбольному полі, де зростав майстер спорту міжнародного класу з футболу Олег Гусєв, діти, під пильним наглядом тренерів та волонтерів, виконували різноманітні цікаві вправи та завдання за допомогою м’ячів, конусів, фішок, канатів, бар`єрів та іншого приладдя, що було надано Федерацією футболу Сумської області. Перед початком роботи на 12 станціях для всіх учасників було проведено розминку від майстра спорту міжнародного класу Людмили Шелест.

У підсумку задоволеними залишись усі: діти, отримавши заряд бадьорості та енергії від участі у великому спортивному святі, навчальні заклади та тренери, отримавши нове обладнання, яке тепер зможуть використовувати на  уроках фізичної культури, покращуючи їх якість.