ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ВІДКРИТИХ ТРЕНУВАНЬ У СУМАХ!

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації разом з Комунальним закладом Сумської обласної ради "Спорт для всіх" продовжують впроваджувати відкриті мультиспортивні простори в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Не лінуйся! Рухайся!"

Цієї суботи, 01 серпня 2020 року на Покровській площі біля Сумської Альтанки будуть проводитися заходи, що передбачають організацію тренувань з тренерами, спортсменами, спортивними федераціями з метою залучення громадян до регулярних занять фізичною культурою і спортом та пропагандою здорового способу життя.

Спортивну суботню руханку для всіх вікових категорій проведе майстер спорту зі спортивної акробатики, тренер групових та індивідуальних занять з фітнесу Крістіна ЧЕРЕДНИК.

Також, всі охочі, які полюбляють танцювати, зможуть зануритись на тренуванні «Zumba» у запальні танці під керівництвом сертифікованого тренера танцювального проекту «Живи танцюючи!» – Олени Шкурат.

Вихованці Сумської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Динамо" з хокею на траві продемонструють навички володіння клюкою під керівництвом тренерів-викладачів: майстра спорту міжнародного класу – Діани Тагієвої та Заслуженого тренера України – Наталії Кукаріної.

Ми чекаємо на Вас на Покровській площі біля Сумської Альтанки 01 серпня 2020 року о 12.00 годині.

Слідкуйте за подальшими оголошеннями та повідомленнями про місце подальших локацій відкритого мультиспортивного простору міста Суми.