НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВОДИТЬСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

З 02 по 05 липня 2020 року на території Сумського району проводиться чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації та відкритий чемпіонат Сумської області з радіоспорту (дорослі, юніори, юнаки). Кількість учасників – близько 100 осіб.

Спортивна радіопеленгація - це спорт для швидких і розумних. "Полювання на лисиць" - це змагання по радіоорієнтуванню на пересіченій місцевості, що полягає в пошуку захованих радіопередавачів («лис») за допомогою спеціального переносного приймача (пеленгатора).

Сутність "полювання" - це поєднання мистецтва оперативної радіопеленгації і бігу по пересіченій місцевості. Справжній спортсмен - "мисливець" повинен бути хорошим легкоатлетом і орієнтувальником, мати великий запас різноманітних знань і навичок.

Тож, бажаємо всім учасникам успіхів, перемог, та нових спортивних звершень! Нехай ваш приклад надихає однолітків! Будьте сильними і не зупиняйтеся на досягнутому!

Довідково.

В Україні перші змагання зі спортивної радіопеленгації відбулися у 1957 році. Як військово-технічний вид спорту, що поєднує розумову і фізичну підготовку, його розвивають у Товаристві сприяння обороні. На сьогодні українські спортсмени входять до числа лідерів у світовій радіопеленгації.