КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ СЕРЕД ДЮСШ

19-20 жовтня в місті Івано – Франківськ пройшли традиційні змагання Командного чемпіонату  України зі спортивної ходьби серед дитячо – юнацьких спортивних шкіл.

Феєричний виступ вихованців комунального закладу дитячо – юнацької спортивної школи Сумської районної ради увінчався ІІ командним  місцем серед спортивних шкіл України.

В особистому заліку серед юнаків ІІ місце завоювавЕдуард Кравченко, ІІІ місце Владислав Семенов, серед юнаків старших  І місце - Микола Рущак, 4 місце Єгор Шелест, серед юніорів І місце - Ігор Гончаренко, ІІІ місце Максим Воронін. У спортивній ходьбі на 50 кілометрів серед молоді третім був Антон Кравченко, а Людмила Шелест ( тренер КЗ ДЮСШ СРР) перемогла на цій марафонській дистанції та відібралась на Командний чемпіонат світу  2020 у місті Мінськ. Світличний Сергій у спортивній ходьбі на 20 кілометрів посів ІІ місце та вперше виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Такий результат- це, в першу чергу, кропітка, щоденна праця наставників, професійних спортсменів, висококваліфікованих тренерів подружжя Людмили та Олексія Шелестів.

Вітаємо наших скороходів та чекаємо на перемоги у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!