РАЙОННИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ШКОЛЯРІВ «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ»

Напередодні Покрови на базі Стецьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сумської районної ради відбувся районний фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт».

У відкритті фестивалю взяли участь начальник відділу молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації Наталія Шинкаренко  та методист відділу освіти Сумської районної державної адміністрації Олександр Поставний.

За словами Наталії Шинкаренко, головна мета фестивалю – відродження духовності та патріотизму, виховання молоді на кращих традиціях українського народу, розвиток спортивних якостей та сили духу.

У програмі заходу –змагання зі стрибків у довжину з місця, стрибків через скакалку, човникового бігу, перетягування канату, захоплююча естафета. Також учасники демонстрували знання історії України та олімпійського руху за часи незалежності України.

Участь у змаганнях взяли 5 команд, а це – 60 школярів-учасників.

За підсумками фестивалю  переможцями стали: І місце – Стецьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сумської районної ради; ІІ місце – ОЗ Садівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради; ІІІ місце – ОЗ В.Чернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради .

Переможці та призери змагань були нагороджені призами та дипломами.