НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЗБІР ДЛЯ ПРОВІДНИХ СПОРТСМЕНІВ РАЙОНУ

Після короткочасних канікул розпочали свою підготовку до нового сезону провідні легкоатлети району в смт. Ворохта  Іван-Франківської області.

11 спортсменів під керівництвом досвідчиних наставників подружжя Шелест Олексія та Людмили на цьому навчально- тренувальному зборі будуть відточувати техніку спортивної ходьби. Лідери цьогорічного сезону Гончаренко Ігорь та Рущак Микола, члени національної збірної України зі спортивної ходьби, вже дебютували на міжнародних змаганнях,тому мета та завдання,  які ставлять  перед ними тренери, мають своє підґрунтя. Перший важливий старт- це чемпіонат України зі спортивної ходьби, на якому будуть остаточно сформовані списки членів національної збірної України на зимовий  сезон 2020 року.

Юні скороходи також мають можливість показати свою підготовку на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики, а бронзовий призер чемпіонату України на 50- ти  кілометровій дистанції Кравченко Антон готується покращити свій результат на цій марафонській дистанції.

Тому хочеться побажати нашим спортсменам, тренерам провести якісну,всебічну підготовку і порадувати своїх уболівальників швидкими фінішами.