РАЙОННЕ СВЯТО СПОРТУ ТА КРАСИ У РАМКАХ « ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ»

13 червня в селі Сад на базі опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшло свято спорту та краси у рамках «Всеукраїнського Олімпійського дня». Адже спорт – це одне з найцікавіших захоплень, він є засобом вияву фізичної досконалості, мужності, грації, краси. Мабуть немає людини на землі, яка була б байдужою до спорту.

У заході прийняли участь близько 150 дітей. Розпочалося свято з гарних побажань від начальника відділу молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації Наталії Шинкаренко до привітання долучилися учасник двох Олімпіад, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби Олексій Шелест, майстер спорту міжнародного класу з боротьби вільної Юрій Голуб. Порадувала та підняла настрій запальною зумбою ліцензований тренер Юлія Скоробагатько.

Першими вийшли на старт масового забігу всі бажаючи вчителі, тренери районної спортивної школи, адміністрація школи в особі директора Сергієнка Володимира Андрійовича, представники служби у справах дітей та відділу молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації. Такий приклад спонукав дітей прийняти участь у легкоатлетичних забігах та змаганнях з мас - реслінгу.

Всі учасники змагань отримали пам‘ятні подарунки, призери та переможці - медалі, футболки, дипломи та сувеніри.

Відділ молоді та спорту вдячний за підтримку та співпрацю  відділу освіти, службі у справах дітей Сумської районної державної адміністрації.