ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ІІ ГРУПИ В ЗАЛІК XXVII ОБЛАСНИХ КОМПЛЕКСНИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ

Відповідно до календаря Сумської ОДЮСШ 2-3 травня на стадіоні Сумського Національного аграрного університету відбувся Фінальний етап обласних змагань з футболу серед юнаків ІІ групи в залік XXVII обласних комплексних спортивних ігор школярів.

В змаганнях брало участь 4 команди: Сумського, Білопільського, Кроливецького та Великописарівського районів, які змагалися по коловій системі.

Команда Сумського району в перший день змагань виграла у команди Білопілля (5-0) та програла команді Кроливецького району (0-1) і здобула 3 очки. У другий день змагань наші хлопці перемогли Великописарівців (3-0) і здобули ще 3 очки. Лідером змагань виявилась команда Кроливецького району, яка здобула перемогу в усіх трьох матчах. Команда Сумського району посіла ІІ місце і стала срібним призером змагань.

Привітаємо спортсменів і побажаємо успіху на подальших футбольних турнірах!

Висловлюємо подяку нашим учасникам та їх тренерам – Лаврусю Владиславу Анатолійовичу та Деревянку Миколі Григоровичу – за якісну підготовку збірної команди Сумського району до змагань.