14 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ СПОРТИВНОЇ ЗАЛИ СТЕЦЬКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП РАЙОННОГО СПОРТИВНО-МАСОВОГО ЗМАГАННЯ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

Цього року до фіналу району вийшло три найкращі команди, які змагалися за звання найсильнішої в Сумському районі. Це команди -Садівської ЗОШ, Старосільської ЗОШ та Стецьківської ЗОШ.

Зі вступним словом для привітань учасників змагань виступила начальник відділу молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації Наталія Шинкаренко та побажала усім учасникам успіху, гарного настрою та перемоги найкращому.

На початку змагань кожна команда презентувала свою школу. Суддівська колегія все таки прийняла рішення про визначення найкращої презентації, яку показали учні Садівської ЗОШ.

Учасники змагалися в олімпійській вікторині, комплексній естафеті та гри у волейбол. У кожному з видів змагань боротьба йшла дуже запекла.

Тож, у підсумку, за сумою набраних балів перше місце посіла команда Стецьківської школи, на другому команда Старосільської  школи,  третє місце у команди Садівської школи.

Бажаємо успіхів команді-переможниці та їх наставнику, вчителю фізичної культури Лохоні Івану Миколайовичу, в обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя».