ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАНІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 року № 256 „Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми” схвалено зміни, якими зрівнюються права дітей, які народилися в сім’ях, та дітей, які народилися під час перебування жінки в слідчому ізоляторі.

Зазначеним рішенням надається право на призначення допомоги при народженні дитини у разі перебування жінки в слідчому ізоляторі або установі виконання покарань за заявою матері, яку подає адміністрація ізолятора або установи виконання покарань до органу праці та соціального захисту населення.

При цьому допомога призначається і виплачується в розмірі, встановленому для першої дитини, шляхом перерахування на відкритий у банківській установі вкладний (депозитний) рахунок дитини.

Крім цього, Урядовим рішенням передбачено можливість перерахунку розміру допомоги при народженні дитини для всіх отримувачів в період виплати за умови підтвердження факту проживання та утримання з одним з батьків інших дітей, які не були враховані під час визначення розміру.