ДЕРЖАВНІ ВИПЛАТИ НАСЕЛЕННЮ ПІД КОНТРОЛЕМ

У приміщенні Краснопільського підрозділу управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації 11 жовтня 2021 року відбулася робоча нарада, за участі начальника управління Тетяни ГАПОН, заступника начальника управління Тетяни ВАКУЛИ, начальника відділу контролю за наданням соціальної підтримки та нагляду за правильністю призначення пенсій Ірини ЧХАЙЛО та відповідальних працівників Краснопільського підрозділу, що опікуються питаннями виплат різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг та компенсацій

Начальник управління соціального захисту населення Сумської районної держаної адміністрації Тетяна ГАПОН переконана, що громадяни приєднаних районів повинні бути в рівних умовах та отримувати різні види державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг та компенсацій вчасно та в повному обсязі. Тому перевірки віддалених підрозділів управління тривають. На черзі Краснопілля. І 11 жовтня 2021 року відбулося чергове відвідування Краснопільського підрозділу.

Крім призначення зазначених виплат населенню на повістці денній робочої наради постало питання виконання вимог Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», здійснення верифікації достовірності інформації, поданої громадянами для призначення державних виплат, що впливає на визначення права на отримання та розмір державних виплат.

«У разі виникнення ситуації надміру виплачених коштів громадянам, через недостовірно надану ними інформацію у заявах та деклараціях необхідно, в найкоротші терміни, організувати їх повернення до державного бюджету» - наголосила Тетяна ГАПОН. Адже цим категоріям отримувачів соціальних гарантій досить складно повертати надміру нараховані та виплачені кошти.

Тетяна ГАПОН зосередила увагу посадових осіб Краснопільського підрозділу на пильній перевірці поданих документів громадянами з огляду на наближення опалювального сезону, великого обсягу роботи. Необхідно чітко дотримуватися визначених норм законодавства при нарахуванні різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг та компенсацій, застерегла посадовців від ймовірних наслідків.

За підсумками робочої наради фахівцям управління соціального захисту населення надані відповідні доручення.