ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО ПРИЙНЯТТЮ РІШЕНЬ ПРО НАДАННЯ (АБО ВІДМОВУ В НАДАННІ) ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НЕПРАЦЮЮЧИМ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ ОСОБАМ, ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Під головуванням голови комісії по прийняттю рішень про надання (або відмову в наданні) одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, начальника управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації Тетяни Гапон, відбулося чергове засідання комісії, де було розглянуто комплекти документів 2 громадян, які звернулися з питання отримання зазначеної допомоги

За результатами розгляду по кожній справі було прийнято відповідні рішення.

З початку року з питання отримання одноразової допомоги до управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації звернулося 59 осіб.

З урахуванням нового адміністративно-територіального поділу для Сумського району кошторисні призначення на поточний бюджетний рік складають 68,5 тис. грн.

Станом на звітну дату допомогу вже виплачено 10 особам з інвалідністю та 19 непрацюючим малозабезпеченим особам на загальну суму 25,7 тис. грн.