ПРО ВШАНУВАННЯ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Щороку, 29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію

Горнило війни не оминуло і нашу прикордонну Сумщину – 155 мешканців області загинули чи померли, з них 25 осіб у Сумському районі.

Війна на Сході України триває і сьогодні. 8 липня 2021 року на сході країни під час несення служби на позиції внаслідок обстрілу отримав вогневе поранення несумісне з життям сержант Курасов Євгеній Олександрович, заступник командира бойової машини - навідник оператор військової частини А4532. Євгеній був родом з села Локня, Сумського району. Служив у військовій частині з жовтня 2019 року. Вдома лишились дружина з двомісячною дитиною та батьки.

До Дня пам’яті захисників України 36 особам, які є членами сімей загиблих учасників АТО/ООС, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що проживають на території Сумського району, вручено листівки та пам’ятні монети «День пам’яті полеглих захисників України».