ПИТАННЯ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ‒ ОДНЕ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ПИТАНЬ СЬОГОДЕННЯ

У Сумській районній державній адміністрації постійно проводяться заходи, направлені на своєчасність виплати заробітної плати мешканцям району.  6 вересня 2019 року відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Едуарда КУЧМЕНКА. 

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віта МОГИЛА поінформувала присутніх про стан заборгованості із заробітної плати в районі. За статистичними даними заборгованість по зарплаті станом на 01.08.2019 склала 210,3 тис. гривень на двох підприємствах району, які на цей час призупинили виробничу діяльність: ТОВ «ТОРГТОП» та ТОВ «Завод «Еко-Продукт».

На підприємстві ТОВ «ТОРГТОП» планується заборгованість із заробітної плати погасити в повному обсязі  до 1 листопада 2019 року.  Стосовно ТОВ «Завод «Еко-Продукт» комісією прийнято рішення звернутись до правоохоронних органів з проханням встановити місцезнаходження керівництва підприємства з метою подальшого вирішення погашення боргу із заробітної плати перед колишніми працівниками.