ВІДЗНАЧЕННЯ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

З метою привернення уваги суспільства до проблем інвалідів та формування позитивної громадської думки, толерантного ставлення до дітей та дорослих з інвалідністю  та в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів у загальноосвітніх навчальних закладах району  відбулися «Уроки доброти» з тему «Дивіться на нас, як на рівних».

Педагогічними працівниками навчальних закладів проведені різноманітні виховні години, години спілкування, бесіди, а саме «Я та інші», «Даруйте теплоту сердець», «Лелеченя добра», «Відкрий серце для добра» (Пушкарівський НВК), «Толерантність у спілкуванні з дітьми –інвалідами», «На доброму серці тримається світ» (Миколаївський НВК), учні Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідають дітей, які проходять реабілітацію у центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сумського району в с. Сад, «Люди, які потребують особливої уваги», «Озирнись, поряд людина» (Бездрицька ЗОШ І-ІІІ ст.), «Сильні духом», «Кожна людина має право на життя», «Допомога людям з обмеженими можливостями» (Могрицький НВК), «Інвалідність – це не вирок»(Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), «На доброму серці тримається світ», «Я та інші», (Верхньосироватська СШ), літературно-музична композиція «Повір у себе» за участю дітей-інвалідів. (Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст.), «На те ми й люди, щоб добро творити»,  презентація збірки віршів учня 7-го класу Янченка Олександра (Северинівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Діаманти нашої душі», «Спішіть робити добрі справи», «Даруйте теплоту сердець», «Творіть добро, добро плекайте, люди», «Інвалід: кара чи дар Божий» (Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Діаманти нашої душі», « Хочеш мати друга – навчись другом бути» (Лікарський НВК), «Прояви байдужості і турботливості у сучасному суспільстві», «Любов до   ближнього - джерело величі людини»,  «Поділись теплом душі», (Новосічанська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Терпиме  ставлення до людей з особливими потребами як до рівноправних членів суспільства» (Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Відбулися виставки дитячих малюнків «Чужої біди не буває» (Могрицький НВК), «Подаруй дитині посмішку» (Яструбинський НВК), «Добро врятує світ», (Пушкарівський НВК), «В ім’я добра» (Садівська ЗОШ І– ІІІ ст.).

29 листопада 2013 року в Степанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 пройшов щорічний  благодійний ярмарок, присвячений  Міжнародному дню інвалідів. На кошти, вилучені від продажу солодощів та фруктів, члени Ради старшокласників придбають подарунки та за традицією вручать дітям з обмеженими можливостями в День св. Миколая.