ПІДТРИМУЄМО ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ

З метою виявлення талановитої молоді, яка любить літературу, пише поезію, прозу, гумор  з 1.09. 2013 по 15.11.2013 року проходив районний етап обласного літературного конкурсу „Проба пера”, підсумки якого були підведені 2 грудня. Про це повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

         На районний конкурс  свої літературні роботи представили 24 учні із  Кіндратівської, Косівщинської, Кровненської, Низівської, Новосуханівської, Северинівської, Степанівської №1, Юнаківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів; Верхньосироватської, Великочернеччинської спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів; Могрицького, Пушкарівського, Яструбинського навчально-виховних комплексів.

Протокол

районного етапу обласного літературного конкурсу «Проба пера»

 

Проза 5-8 клас

Школа

ПІ учасника

Клас

Місце

1.

Яструбинський НВК

Шаповал Олексій

6

І

2.

В.Чернеччинська СШ

Павлик Анастасія

8

І

3.

Косівщинська ЗОШ

Середа Інна

8

І

 

Проза 9-11 клас

Школа

ПІ учасника

Клас

Місце

1.

В.Чернеччинська СШ

Кремезна Карина

11

ІІ

 

Протокол

районного етапу обласного літературного конкурсу «Проба пера»

 

Вірші 1-4 клас

Школа

ПІ учасника

Клас

Місце

1.

Яструбинський НВК

Іванова Вікторія

3

ІІ

2.

Яструбинський НВК

Клюс Анастасія

4

ІІ

3.

Могрицький НВК

Кулик Аліса

4

І

 

Вірші 5-8 клас

Школа

ПІ учасника

Клас

Місце

1.

Яструбинський НВК

Чечель Вікторія

6

 

2.

Яструбинський НВК

Тодиренко Вероніка

8

ІІІ

3.

Яструбинський НВК

Василенко Вадим

6

І

4.

В.Чернеччинська СШ

Мусієнко Марина

8

І

5.

Кровненська ЗОШ

Простатіна Вікторія

5

І

6.

Низівська ЗОШ

Матяж Ірина

7

 

7.

Юнаківська ЗОШ

Скляров Владислав

5

 

8.

Степанівська ЗОШ №1

Мусієнко Оксана

6

ІІІ

9.

Степанівська ЗОШ №1

Бондаренко Катерина

6

ІІ

10.

Степанівська ЗОШ №1

Северин Каріна

8

 

11.

Пушкарівський НВК

Борсук Світлана

8

ІІ

12.

Новосуханівська ЗОШ

Смірнова Дарина

8

 

13.

Северинівська ЗОШ

Янченко Олександр

7

 

14.

В.Сироватська СШ

Попова Валерія

8

І

 

Вірші 9-11 клас

Школа

ПІ учасника

Клас

Місце

1.

Косівщинська ЗОШ

Романенко Віталій

11

ІІІ

2.

Кровненська ЗОШ

Чичикало Юлія

9

ІІ

3.

Кіндратівська ЗОШ

Торгачова Світлана

11

І