СЕМІНАР-НАРАДА ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

15 листопада 2013 року на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. відбувся семінар-нарада учителів фізичної культури.

Розпочала роботу семінару методист райметодкабінету управління освіти, молоді та спорту Сумської РДА Кулакова В.В., яка оголосила присутнім порядок денний проведення заходу, передавши слово директору школи Гур’яновій Т.О.

Керівник навчального закладу ознайомила учасників семінару з особливостями функціонування навчального закладу, було детально проаналізовано роботу спортивного напрямку, досягнення учителів та їхніх учнів за останні роки. Тетяна Олексіївна наголосила на тому, що фізична культура і спорт посідають особливе місце у житті школи.

Керівник районного методичного об’єднання учителів фізичної культури Голуб П.А. доповів аудиторії про техніку безпеки під час проведення уроків фізичної культури та спортивно-масових заходів.

Методист РМК Кулакова В.В. проаналізувала та підвела підсумки ІІ районного етапу олімпіади з фізичної культури, подякувавши учителям за результативні виступи учнів та організоване проведення зазначеного заходу. Наразі розпочалася підготовка учасників ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури.

На розгляд учасників заходу були винесені питання підготовки учителями звіту за формою 2-ФК «Звіт з фізичної культури і спорту» за 2013 рік, матеріалів для проведення конкурсу на кращий урок фізичної культури та кращий урок фізичної культури з елементами футболу.

Обговорено питання проведення районних змагань з баскетболу серед юнаків та особливостей проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» у 2013-2014 навчальному році.

До відома учителів фізичної культури доведено орієнтовний план роботи методичного об’єднання на 2014 рік.

Учителем фізичної культури Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Моргуном В.П. проведено майстер-клас з модуля «Туризм», до презентації якого були залучені учитель фізичної культури Котькало О.В. та учитель фізичної культури Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст Лазаренко О.О. Окрім цього Володимир Петрович ознайомив присутніх з особливостями проведення даного модуля у школі та наголосив на важливості прищеплення учням туристичних навичок та вихованні у дітей любові та поваги до туризму.Учасники семінару мали можливість спробувати свої сили на смузі перешкод, навчитися в'язати туристичні вузли.

Котькалом О.В. були надані методичні рекомендації щодо правил гри у волейбол та її суддівства. Учитель ознайомив учасників семінару з нововведеннями у даному напрямку роботи на відповів на питання присутніх.