У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР МЕТОДИСТІВ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Тема семінару: «Організаційно-педагогічні основи діяльності групи продовженого дня в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти» 

Програмою семінару передбачено пленарну та практичну частину. Пленарна частина розпочалася зустріччю учасників семінару у малій залі Сумської районної державної адміністрації з профільним заступником голови РДА Кривошеєм В.М.

Відкрила семінар головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Сопіна Л.М., яка розповіла про особливості організації групи продовженого дня (ГПД): про реалії сьогоднішніх груп та перспективи їх роботи в майбутньому.

До учасників заходу звернувся заступник голови Сумської районної державної адміністрації Кривошей В.М., який ознайомив присутніх зі здобутками освітньої галузі Сумського району та наголосив на тому, що у навчальних закладах району створено умови для організації та функціонування роботи груп продовженого дня.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Мельник Н.М. звернула увагу присутніх на основні напрямки розвитку початкової освіти в Сумському районі в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти. 

У обговоренні теми семінару взяли участь: Єфремова Галина Леонідівна, старший викладач кафедри педагогіки вищої школи СОІППО, яка виступила з питанням нормативно-правового забезпечення роботи вихователя групи продовженого дня; Вознюк Алла Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології СОІППО, яка підняла питання орієнтовних критеріїв якості навчально-виховного процесу групи продовженого дня; Лавська Алла Михайлівна,старший викладач кафедри початкової та природничо-математичної освіти СОІППО зосередила увагу присутніх на сучасних підходах до планування роботи вихователя групи продовженого дня в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти; Москаленко Людмила Миколаївна, методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради ознайомила учасників з вимогами щодо ведення шкільної документації групи продовженого дня; Волох Наталія Євгеніївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Косівщинської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів ім. Лесі Українки розкрила особливості діяльності групи продовженого дня в умовах сільської школи на прикладі Косівщинської ЗОШ; Тарасова Олена Юріївна, вихователь групи продовженого дня Сумського навчально-виховного комплексу № 42 Сумської міської ради розповіла про особливості організації навчально-пізнавальної діяльності першокласників у групі продовженого дня на прикладі Сумського НВК № 42.

Практична частина пройшла на базі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.