ПРОВЕДЕННЯ І (РАЙОННОГО) ЕТАПУ STEM- ТУРНІРУ

STEM – нова освітня технологія, що поєднує в собі кілька предметних областей та є інструментом розвитку критичного мислення, дослідницьких компетенцій і навичок роботи у команді

З метою популяризації інтересу до вивчення предметів STEM-напрямку 28 лютого відбувся І (районний) етап  STEM- турніру. У заході взяли участь команди старшокласників п’яти закладів загальної середньої освіти Сумського району (Косівщинського ЗЗСО, Стецьківського ЗЗСО, ОЗ Садівська ЗОШ І-ІІІ ст., ОЗ Великочернеччинська СШ І-ІІІ ст., Новосічанської ЗОШ). Змагання пройшли у форматі представлення та захисту проєктів, а також бліц-запитань від конкуруючих команд, які виявилися не такими вже й легкими для розв’язання. Командам довелося застосувати  усі набуті знання та навички критичного мислення, щоб знайти відповіді.

Найбільш актуальними для досягнення результату стали навички 21 століття  – уміння працювати в команді, креативно та широко мислити.

Конкуренція серед старшокласників трималася на найвищому рівні, емоції, азарт та розумова робота не залишили байдужим жодного із учасників  заходу.