ОСОБЛИВОСТІ ПСИХОЛОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

25 лютого спеціалістами комунальної установи " Інкоюзивно- ресурсний центр Сумської районної ради Сумської області" було проведено семінар практичних психологів закладів освіти Сумського району та об' єднаних територіальних громад на тему "Особливості психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами під час освітнього процесу". У ході роботи практичні психологи центру Тетяна Демченко та Катерина Литвиненко познайомили присутніх із стандартизованими методиками, за якими проводиться психолого-педагогічні педагогічна оцінка розвитку дітей. Розповіли, як із підручних матеріалів можна виготовити обладнання для проведення корекційної роботи з дітьми.
Директор ІРЦ Ірина Штанько обговорила з присутніми питання етики педагогічного спілкування з дітьми з особливими освітніми потребами та питання використання МКФ в інклюзивний освіті.
Відбулася зустріч з Якою Вернигорою - мамою дитини з особливими освітніми потребами, яка поділилася своїм досвідом у вихованні дитини та розповіла про свій шлях до інклюзивного навчання.