ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ: СВЯТО, ЯКЕ ОБ’ЄДНУЄ

День захисника України має значно ширший контекст, аніж привітання чинних військовослужбовців. Це день пам'яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, яких ми вшановуємо як захисників України.

10 жовтня на базі Садівського Будинку культури відбулося районне свято з нагоди Дня захисника України. На свято були запрошені керівники Сумської районної державної адміністрації, Сумської районної ради, воїни-учасники АТО, представники Національної гвардії України, Сумського районного військового комісаріату та Сумського районного відділу поліції.

Урочистосте свято з нагоди відзначення Дня захисника України було відкрито працівниками відділу культури Сумської районної державної адміністрації. З глибокими словами вдячності звернувся до воїнів АТО тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської райдержадміністрації Едуард Кучменко, який засвідчив глибоку повагу захисникам нашої держави. Заступник голови Сумської районної ради Анатолій Салогуб зауважив, що на сучасну молодь покладається велика надія, адже в усі часи молодь йшла першою на захист рідного краю.

Право покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам було надано учням Косівщинського ЗЗСО ім. Лесі Українки - Коровякову В.В. та Купачу І.І. Виступ учнів ОЗ Садівської ЗОШ переніс усіх присутніх в далекі часи історичного минулого. Учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») рій «Побратими» Стецьківського ЗЗСО довели, що сучасна молодь є гідними нащадками Української армії.

Шановні патріоти України! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України! Бажаємо Вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя, надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості та красивих перемог!