ПЕРЕМОГИ, ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Полігранну особистість педагога не можливо виміряти кількістю успішних уроків, її не можна помістити в рамки шкільного подвір’я чи записати на сторінках класного журналу. Особистість учителя гармонійно наповнюється його активністю, ініціативністю та неординарністю, а особливо – умінням бути взірцем для своїх учнів та вихованців. Саме такими є керівники туристичних гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, учителі закладів освіти нашого району, які брали участь в Чемпіонаті Сумської області серед працівників освіти зі спортивного туризму, що проходив 26-29 вересня 2019 року в околицях с. Зелений Гай в рамках обласного семінару-зльоту, організованого спортивним відділом КЗ Сумської обласної ради – ОЦПО та РТМ.

Уже з першого старту скарбничку багаторічних перемог команди Сумського району доповнили результати змагань на дистанції «Орієнтування в заданому напрямку». Так, І місце посів Закутайло Денис (методист СР БДЮ), ІІ місце – Гомоля Дмитро (керівник гуртка СР БДЮ на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ст. Бездрицької сільської ради), ІІІ місце – Пилипчук Олександр (керівник гуртка СР БДЮ на базі ОЗ Великочернеччинської СШ І-ІІІ ст. Сумської районної ради). Цілком очевидно, що зайнявши позиції лідерів в особистому заліку, командний результат був однозначний – І місце.

Дистанція «Командна смуга перешкод за вибором» до останньої хвилини тримала інтригу та спортивну напругу. Але все ж таки освітянам району вдалося подолати непрості туристсько-спортивні етапи з елементами рятувальних робіт і знову стати переможцями.

«Особиста смуга перешкод» принесла загальнокомандне І місце. На дистанції відзначилися Пилипчук Олександр П. – ІІ місце, Котькало Євгенія (методист СР БДЮ) – ІІІ місце. Крім того, Ступак Ольга (керівник гуртка СР БДЮ на базі Могрицького НВК), яка була учасницею команди Сумського району №2, посіла ІІ місце.

Змагання з водного туризму «Веслувальний слалом на байдарках» завершилися черговими перемогами. Серед чоловічих екіпажів не було рівних тандему у складі Куценка Романа (керівника гуртка СР БДЮ на базі Северинівської ЗОШ І-ІІ ст. Миколаївської сільської ради) та Пилипчука Олександра – І місце. Серед змішаних екіпажів І місце посіли Лазаренко Олександр (керівник гуртка СР БДЮ на базі Старосільської ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньосироватської сільської ради) та Котькало Євгенія.

4 дистанції – чотири золоті перемоги, а отже – абсолютні переможці Чемпіонату Сумської області зі спортивного туризму 2019 року. Перемога спільна: від тих, хто був з картою на дистанції, тримав весло чи віртуозно працював карабінами, до тих, хто залишився за лаштунками змагань біля туристичної кухні, хто вболівав і підтримував удома. Не останні позиції тримає й команда Сумського району № 2, що має досить великий потенціал на наступні змагання.

Подяка працівникам спортивного відділу ОЦПО та РТМ за високий рівень організації заходу, непрості, але захоплюючі дистанції. Спасибі Лободі Н.В., начальнику відділу освіти Сумської райдержадміністрації, Коротенко О.М., директору СР БДЮ за сприяння матеріальної підтримки участі команди у змаганнях, постійне вболівання за наших освітян. Щира вдячність начальникам відділів освіти ОТГ, директорам усіх закладів освіти, які відрядили учасників Чемпіонату до участі. Тільки спільними зусиллями ми ще раз довели: «Допоки ми єдині – ми непереможні!».

Осінь плаче, але вона ще не здогадується, що поливає добре, мудре та вічне, посіяне в рідному, дружньому колі за туристичним багаттям на березі тихого Псла…