ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО СКЛАДАННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

26 вересня 2019 року в актовій залі Сумської РДА відбулися  загальні збори для батьків, випускників закладів загальної середньої освіти щодо підготовки  учнів до складання  зовнішнього незалежного оцінювання,  з  викладачами  СумДУ.

Із вступним словом до батьків звернулася методист відділу освіти Сергієнко Людмила Михайлівна, яка  звернула  увагу батьків на відведення ними більше часу для спілкування й мотивування своїх дітей до навчання, розповіла про головні організаційні аспекти складання ЗНО-2020.

Директор Департаменту довузівської підготовки СумДУ - Юрій Анатолійович Зимак, розповів про особливості проходження ЗНО у 2020 році та наголосив, що підготовчі курси за вибором, запропоновані випускникам Сумського району, дають глибокі знання  випускникам.  Учні та батьки  переглянули цікаву презентацію про вищий навчальний заклад та після інформаційної частини зборів  мали змогу задати питання, уточнити незрозумілі моменти.

Фахівець довузівської підготовки  СумДУ, Науменко Тетяна Анатоліївна, довела до відома учнів розклад занять, які розпочнуть свою роботу 05 жовтня 2019 року.