ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Триває Олімпійський тиждень у закладах освіти району. Під час цього Всеукраїнського свята проводяться, заходи направлені на пропаганду олімпізму, здорового способу життя, знайомства учасників освітнього процесу з видами рухової діяльності, видатними діячами спорту, історією Олімпійського руху тощо.

Не минуло свято і Сумський район. Протягом тижня заклади освіти активно впроваджують ідеї олімпізму у повсякденне життя дітей та молоді.

Так, наприклад, у ОЗ Великочернеччинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів цього року початком стало проведення загальношкільного свята – Дня туриста. Смачна каша, запашна юшка та цікаві естафети діти запам’ятають надовго. Учні школи брали участь у таких туристичних видах як смуга перешкод, розпалювання вогнища на швидкість, велотуризм, орієнтування на місцевості, в якому діти по карті мали знайти  солодкі призи. У цьому році до свята долучилась також і вчительська команда. 

В рамках Олімпійського тижня було проведено  Олімпійський урок на тему: «Спорт - здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила».     Олімпійський рух в Україні є невід’ємною частиною освітнього процесу. Учні беруть активну участь у естафетах та спортивних змаганнях.  Діти початкових класів представили креативні малюнки на асфальті: «Спорт – це….». До заходу активно долучились  секції  дзюдо, футболу та легкої атлетики.