ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

Протягом першого тижня навчання серед учнівської молоді Сумського району у закладах освіти було організовано Тиждень правових знань, під час якого відбувалися соціологічні опитування учнів, конференції, зустрічі та інші заходи на правову тематику. 

Наймолодші школярі брали участь у конкурсах малюнків, грі-мандрівці «Права у моєму житті». Учні середньої ланки долучилися до просвітницько-правового тренінгу «Які я маю права», групових обговорень, гри «Правове дерево», виготовлення стіннівок на правову тематику. Старшокласники закладів освіти приймали участь у зустрічах за круглим столом, дебатах, правових турнірах «Підлітки мають знати про свої обов’язки», виготовленні інформаційних буклетів «Мої права».

Відбулася зустріч учнів Косівщинського, Стецьківського ЗЗСО з інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Сумського РВП ГУНП в Сумській області старшим лейтенантом поліції Лисенко Вікторією Леонідівною, яка ознайомила школярів з їх правами та обов’язками. Для учнів молодших класів організовано захід «Посміхнись життю - ти йому подобаєшся».