ЩИРО ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Щиро вітаємо  всіх мешканців Сумського району та Федерацію футболу Сумського району з  блискучою перемогою у фіналі Кубку області. Футбольний клуб «LS Group» (В.Сироватка) переграв ФК «Тростянець» (м.Тростянець) з рахунком 2:0 .

Одна з команд Сумського району уже ставала володарем Кубку Сумщини по футболу у 1978 році (ФК «Супутник» смт.Степанівка). Проте, це було 40 років тому.

Отже, приємно зазначити, шановні земляки, що знову наші спортсмени продемонстрували високий клас майстерності, злагодженості, чудового розуміння гри, відмінну фізичну підготовку i непорушне прагнення до перемоги, які дають потужний поштовх популяризації фізичної культури i спорту серед молоді Сумського району.

У цей день ми висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто працює на благо суспільства у сфері фізичної культури, хто вносить свій вклад у  розвиток спорту.

Спорт – це сила, краса і дисциплінованість! Усіх любителів спорту ми вітаємо сьогодні з перемогою. Нехай збудуться ваші мрії, нехай ваші бажання збігаються з можливостями. Бажаємо бадьорості духу, сили волі, міцного здоров’я, щастя, наснаги, подальших успіхів та нових звершень!