УЧАСНИКІВ АТО ЗАПРОШУЮТЬ ЗІГРАТИ У ФУТБОЛ

Єдина в Україні «Футбольна ліга учасників АТО», заснована громадською спілкою «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ – РАЗОМ» в рамках програми соціальної адаптації та психофізичної реабілітації учасників бойових дій, організовує проведення регулярного футбольного чемпіонату серед команд учасників АТО.

Футбольна Ліга Учасників АТО – це молода спортивна організація, що  динамічно розвивається, тому в наступному сезоні очікується розширення складу учасників. У зв’язку з цим громадська спілка закликає всіх патріотів України, що захищали нашу державу, приєднуватись до Футбольної ліги учасників АТО.

Федерація складається із шести регіональних Футбольних Ліг: «Захід», «Схід», «Центр», «Північ», «Південь» та «Київ». Жителів сумщини запрошують взяти участь у регулярному чемпіонаті під назвою «Схід», який стартував 17 вересня у м. Запоріжжя.

Наразі футбольна ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО складається з 10 команд, серед яких представлені військові підрозділи, що брали участь в бойових діях на Донбасі, а також члени волонтерських організацій, що активно сприяли українським воякам у максимально ефективному захисті країни.

По результатам змагань переможці регіональних ліг будуть мати можливість зіграти на Кубок Героїв АТО у м. Києві.

Варто зазначити, що всі учасники змагань отримають соціальні картки учасника АТО «УКРАЇНЦІ – РАЗОМ», які дозволяють учасникам бойових дій на Сході України бути захищеними та отримувати необхідну допомогу.

Більш детальна інформація на сайті: http://www.football.ukrazom.org/