У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПЕРШІСТЬ (І ЛІГА) З ФУТБОЛУ

2-3 травня 2015року  відбудеться перший тур Першості Сумського району.  В змаганнях візьмуть участь 12 команд. Першими зустрінуться команди «Арсенал» (с. Стецьківка) та ФК «Токарі».

Федерацією футболу Сумського району розроблений календар матчів Першості. За словами голови Федерації футболу Сумського району Олега Паращенка, команди зіграють двоколовий турнір для виявлення призерів та чемпіону.

Календар матчів 1 – ї ліги  ( ІІ групи) Сумського району з футболу

в залік Спартакіади серед збірних команд сільських, селищних рад сезону 2015 року

 

Склад учасників  ( згідно жеребу ):

  1. «Супутник» смт.Степанівка                                        7. «Калина» с.Косівщина
  2. «ФОСК Новосуханівка»                                              8. «ФК Токарі»
  3. «Факел» с.В.Чернеччина                                           9. «Славутич» с.Руднівка
  4. «Арсенал» с.Стецьківка                                             10. «Юність – ЛПС» с.Постольне
  5. «Sagacitas» (САГАСИТАС) с.Підліснівка                     11. «Легіон» с.Миколаївка
  6. «Будівельник» с.Кровне                                             12. «Луч» с.Яструбине

І – е  коло

І тур 03.05.

1 «Супутник» - «Луч»

2. «ФОСК Новосуханівка»- «Легіон»

3 «Факел» - «Юність - ЛПС»

4. «Sagacitas» - «Славутич»

5. «Арсенал» - «ФК Токарі»

6. «Будівельник» - «Калина»

ІІ тур 10.05.

7 «Луч» - «Калина»

8. «Супутник» - «ФОСК Новосуханівка»

9. «Легіон» - «Факел»

10. «Юність - ЛПС» -«Sagacitas»

11. «Славутич» - «Арсенал»

12. «ФК Токарі»-« Будівельник»

ІІІтур 17.05.

13. «ФОСК Новосуханівка» - «Луч»

14. «Факел» - «Супутник»

15. «Sagacitas» - «Легіон»

16. «Арсенал» - «Юність - ЛПС»

17. «Будівельник » - «Славутич»

18. «Калина» - «ФК Токарі»

ІVтур 24.05.

19. «Луч» - «ФК Токарі»

20. «ФОСК Новосуханівка» - «Факел»

21. «Супутник» - «Sagacitas»

22. «Легіон» - «Арсенал»

23. «Юність - ЛПС» - «Будівельник »

24. «Славутич» - «Калина»

Vтур 07.06.

25. «Факел» - «Луч»

26. «Sagacitas» - «ФОСК Новосуханівка»

27. «Арсенал» - «Супутник»

28. «Будівельник» - «Легіон»

29. «Калина» - «Юність - ЛПС»

30. «ФК Токарі» - «Славутич»

VІ тур 14.06.

31. «Луч» - «Славутич»

32. «Факел» - «Sagacitas»

33. «ФОСК Новосуханівка» - «Арсенал»

34. «Супутник» - «Будівельник»

35. «Легіон» - «Калина»

36. «Юність - ЛПС » - «ФК Токарі»

VІІ тур 21.06.

37. «Sagacitas» - «Луч»

38. «Арсенал» - «Факел»

39. «Будівельник» - «ФОСК Новосуханівка»

40. «Калина» - «Супутник»

41. «ФК Токарі» -« Легіон»

42. «Славутич» - «Юність - ЛПС»

VІІІ тур 05.07.

43. «Луч» - «Юність - ЛПС»

44. «Sagacitas» - «Арсенал»

45. «Факел» - «Будівельник»

46. «ФОСК Новосуханівка» - «Калина»

47. «Супутник»- «ФК Токарі»

48. «Легіон» - «Славутич»

ІХ тур 12.07.

49. «Арсенал» - «Луч»

50. «Будівельник» - «Sagacitas»

51. «Калина» - «Факел»

52. «ФК Токарі» - «ФОСК Новосуханівка»

53. «Славутич» - «Супутник»

54. «Юність - ЛПС» - «Легіон»

Х тур 19.07.

55. «Луч» - «Легіон»

56. «Арсенал» - «Будівельник»

57. «Sagacitas» - «Калина»

58. «Факел» - «ФК Токарі»

59. «ФОСК Новосуханівка» - «Славутич»

60. «Супутник» - «Юність - ЛПС»

ХІ тур 26.07.

61. «Будівельник» - «Луч»

62. «Калина» - «Арсенал»

63. «ФК Токарі» - «Sagacitas»

64. «Славутич» - «Факел»

65. «Юність - ЛПС» - «ФОСК Новосуханівка»

66. «Легіон» - «Супутник» матч відбудеться 02.08.

 

31 травня та 28 червня матчі Кубку району

Початок матчів 2 кола 09 серпня 2015 року

(дзеркальне відображення матчів 1 кола) зі зміною господарів

Комітет з проведення змагань громадської

 організації «Федерації футболу Сумського району»

Вказані дати базового дня туру. За домовленістю представників команд можуть змінювати дати та час проведення матчів, попередньо повідомивши про це «ФФСР».