ЗБЕРЕГТИ НАПРАЦЬОВАНЕ, РУХАТИСЯ ВПЕРЕД

На звітно-виборній конференції Федерації футболу Сумського району  головою було обрано Олега Паращенка, донедавна виконуючого обов’язки голови.  За його кандидатуру проголосували 24 з 39 делегатів.

Делегати визначилися й з іншими посадами та керівними органами спортивної організації. Так, сформували склад  виконавчого комітету – 11 чол., контрольно-дисциплінарного комітету – 3 чол. та ревізійної комісії – 3 чол.

Відтепер у районному футболі є свій статут. Загалом делегати ухвалили багато важливих рішень, і як самі говорять, цю конференцію можна назвати історичною.

Для стабільного поступу футболу в районі новий очільник ФФСР планує розгорнути роботу з розвитку дитячо-юнацького футболу, покращення матеріально-технічної бази тих команд, які беруть участь у районних змаганнях. Це стосується не тільки футбольних полів та 3-х стадіонів, а й прилеглої території та адміністративних будівель поруч. Адже з 23 команд тільки 7 мають роздягальні.  Попереду – розробка програми розвитку футболу, якої так не вистачало у районі.  Важливим залишається питання фінансування дорослих футбольних команд, роботи тренерського складу, суддівства.

«Футбол наймасовіший вид спорту у районі. У 2014 році у змаганнях взяло участь 893 футболіста. З кожним роком збільшується кількість команд. Тож спільно будемо зберігати напрацьоване, рухатися вперед, покращуючи рівень та здобуваючи  довіру футбольної громадськості», - запевнив Олег Паращенко.

Перше засідання виконавчого комітету ФФСР відбудеться вже 17 березня о 09.15.