ЧЕМПІОН СУМСЬКОГО РАЙОНУ - «УКРАЇНА-АГРАРНА» (ТОКАРІ). СРІБНИЙ ПРИЗЕР - ФК «СТЕПАНІВКА» (СТЕПАНІВКА) БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР - «СОКІЛ» (ПІЩАНЕ)

«Колос» (Северинівка) - Переможець групи Б та учасник фінальної частини Чемпіонату Сумського району.
«Арсенал» (Стецьківка) - Срібний призер групи Б та учасник фінальної частини Чемпіонату Сумського району.
«Факел» (В. Чернеччина) - Бронзовий призер групи Б та учасник фінальної частини Чемпіонату Сумського району.
 
В кінці жовтня планується проведення розіграшу ФІНАЛУ КУБКУ Сумського району між командами«Україна-Аграрна» (Токарі) та СК "В.Вільми".
 
В листопаді планується проведення церемонії нагородження в приміщенні РДА.
 

Підсумкове турнірне становище команд групи «А» 

N

Команда (дорослі)

І

В

Н

П

М

О

1

«Україна-Аграрна» (Токарі)

22

20

2

0

90:13

62

2

ФК «Степанівка»

22

18

4

0

98:19

58

3

«Сокіл» (Піщане)

22

17

3

2

95:35

54

4

«Хлібодар» (Степанівка)

22

10

4

8

38:40

34

5

«Деметра» (Н. Сироватка)

22

10

1

11

53:46

31

6

СК «В. Вільми»

22

9

2

11

49:56

29

7

«Колос» (Підліснівка)

22

7

2

13

46:59

23

8

«Кристал» (Низи)

22

6

4

12

34:70

22

9

ФК «В. Сироватка»

22

6

2

14

40:81

20

10

«Славутич» (Руднівка)

22

5

2

15

26:78

17

11

СК «Агро» (Стецьківка)

22

5

2

15

25:79

17

12

«Метеор» (Кіндратівка)

22

3

2

17

33:57

11

 

N

Команда (юнаки)

І

В

Н

П

М

О

1

ФК «Степанівка»

22

21

1

0

121:5

61

2

«Сокіл» (Піщане)

22

16

3

3

81:24

51

3

СК «Агро» (Стецьківка)

22

14

4

4

81:30

46

4

«Метеор» (Кіндратівка)

22

15

1

6

71:24

46

5

«Кристал» (Низи)

22

12

5

5

58:21

41

6

ФК «В. Сироватка»

22

11

3

8

46:42

36

7

СК «В. Вільми»

22

7

2

13

30:56

23

8

«Колос» (Підліснівка)

22

6

3

13

36:57

21

9

«Хлібодар» (Степанівка)

22

5

3

14

30:78

18

10

«Славутич» (Руднівка)

22

5

0

17

25:78

15

11

«Україна-Аграрна» (Токарі)

22

4

0

18

22:103

12

12

«Деметра» (Н. Сироватка)

22

2

3

17

16:98

9

 

Підсумкове турнірне становище команд групи «Б» 

N

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Колос» (Северинівка)

20

17

0

3

67:14

51

2

«Арсенал» (Стецьківка)

20

15

0

5

67:35

45

3

«Факел» (В.Чернеччина)

20

12

1

7

54:33

37

4

«Легіон» (Миколаївка)

20

9

1

10

43:68

28

5

«Натон» (Постольне)

20

4

2

14

23:57

14

6

ФК «Токарі»

20

0

0

20

3:56

0