СТАЛИ ДРУГИМИ У КУБКУ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ

Команда комунального закладу ДЮСШ Сумської районної ради  у віковій категорії (U-17) успішно виступила у Кубку України з футзалу, ігри якого пройшли  у м. Херсон  22-24 січня 2019 року. У турнірі взяли участь вісім команд  які були  поділені на дві групи.

У своїй групі наші хлопці спочатку перемогли команду з Херсону з  рахунком 8:4 та команду з Одеської області з рахунком 10:1. У останній  грі на груповому етапі наша команда поступилася команді  «Продексім-2002» м. Херсон з рахунком  5:1 та посіла друге місце у групі.

У  півфіналі нашим суперником стала команда  «Іллічівець» м. Чорноморськ, Одеської області. Напружений поєдинок закінчився нелегкою перемогою представників Сумського району з рахунком 8:6.  Можливо, на вирішальний поєдинок сил нашим хлопцям вже не вистачило – вони поступилися  команді «Енергія» з м. Львів з рахунком 2:8. Втім, не будемо забувати й про те, що доросла команда «Енергії» є одним з лідерів українського фут залу. Вона неодноразово ставала чемпіоном України та володарем Кубку.

Тож друге місце юних футзалістів Сумського району у Кубку, безперечно, можно вважати успіхом.  До турніру команду готували  тренери закладу Владислав Лаврусь та Микола Деревянко.

Срібло у Кубку України з футзалу у віковій категорії (U-17) здобули: Дмитро Доленко, Олександр Сметаненко, Владислав Бабанін, Сергій Балинський – вихованці  тренера-викладача ДЮСШ з футболу, Заслуженого тренера України з футболу Анатолія Семенця (смт.Степанівка), Андрій Левченко, Денис Бондаренко – вихованці старшого тренера-викладача ДЮСШ з футболу Миколи Деревянко (с.Стецьківка), Дмитрот Проценко, Дмитро Кущенко, Ігор Іванов – вихованці тренера-викладача ДЮСШ з футболу Владислава Лавруся (смт.Низи), Данило Макашенець – вихованець тренера –викладача ДЮСШ з футболу Олега Обозного (с.В.Сироватка), Сергій Опаренко – вихованець тренера-викладача ДЮСШ з футболу Миколи Абрамова (с.В.Чернеччина), Ярослав Сенченко – вихованець Хотінської ОТГ (с.Кіндратівка), Руслан Хуторянець – вихованець Н.Сироватської ОТГ (с.Н.Сироватка).

За підсумками турніру кращим гравцем у команді комунального закладу дитячо-югацька спортивна школа Сумської районної ради став Дмитро Доленко.

Кращим бомбардиром турніру став гравець нашої  команди Олександр Сметаненко.