CВЯТО СПОРТУ ТА КРАСИ У РАМКАХ « ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ» У ТАБОРІ «НОВА СІЧ»

04 липня 2019 року до пришкільного табору праці та відпочинку «Нова Січ» завітало свято спорту та краси у рамках «Всеукраїнського Олімпійського дня».

У заході взяли участь близько 70 дітей. Розпочалося свято з гарних побажань від начальника відділу молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації Наталії Шинкаренко. До привітання долучилися учасник двох Олімпіад, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби - Олексій Шелест, чемпіонка Європи, призерка чемпіонату Світу,  майстер спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби - Людмила Шелест та директор КЗ дитячо-юнацької спортивної школи Сумської районної ради Олександр Шабан.

Розпочалося свято з футбольного матчу між збірними командами табору «Нова Січ» та Новосічанської школи, легкоатлетичними естафетами між загонами. До змагань долучились вихователі табору, які власним прикладом показали, що спорт є засобом вияву фізичної досконалості, мужності, грації та краси. Звання найсильніших у таборі здобули переможці змагань з армрестлінгу – Жибінов Михайло та Манжосова Дар‘я. Захід проходив у дружній, позитивній атмосфері.

Всі учасники змагань отримали пам‘ятні подарунки, призери та переможці - медалі,  дипломи та сувеніри. Дипломами учасників заходу були нагороджені вихователі, подяками за сприяння та підготовку проведення  «Олімпійського дня» - директор табору Галина Андріівна Мороз та вихователь з фізичної культури  Поставний Олександр Валерійович.

Відділ молоді та спорту вдячний за підтримку та співпрацю  відділу освіти, службі у справах дітей Сумської районної державної адміністрації, комунальному закладу дитячо – юнацької спортивної школи Сумської районної ради.