РОДИННЕ СВЯТО У НИЗАХ

12 червня 2019 року в смт Низи відбувся фестиваль для дітей та батьків «Family Day».

Фестиваль носив не тільки розважальний характер, але і спортивний. Це не лише родинне свято, а й свято для всіх тих хто любить активний і здоровий спосіб життя.

Відкрився фестиваль святковим привітання учасників. З вітальним словом до всіх звернулася  начальник відділу молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації Наталія Шинкаренко та головний спеціаліст відділу освіти Сумської районної державної адміністрації Олександр Поставний.

У рамках фестивалю відбувся  пробіг здоров’я, який проходив з метою популяризації здорового способу життя, адже в умовах сьогодення неабияку роль грає не лише сила духу, а й фізична загартованість підростаючого покоління.

Розпочали його з пробігу  дорослих учасників, які власним прикладом довели, що бути здоровим це дуже круто. Далі до участі у пробігу долучилися і молодші учасники.

На завершення святкового дійства усіх учасників фестивалю було нагороджено пам’ятними сувенірами, а тих хто фінішував першими особистими подарунками та дипломами. Також подяками були відзначені дорослі учасники пробігу.