ПРО ТИХ, ХТО ВМІЄ ЖИТИ ЗДОРОВО!

12 – 16 травня 2019 року найактивніша молодь Сумщини зібралася в одному із наймальовничіших куточків Сумського району, селі Велика Чернеччина. Саме тут учасники «Молодіжного туристичного зльоту» змагаються на різних дистанціях велотуризму та спортивного туризму.

Близько 100 учасників з команд Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Садівської, Великочернеччинської, Низівської, Старосільської, Новосічанської, Бездрицької, Северинівської ЗОШ, села Велика Чернеччина Сумського району; команд Недригайлівського та Білопільського районів Сумської області та команди Харківської області продемонстрували гарну спортивну підготовку, майстерність, а найголовніше – бажання вийти із зони власного побутового комфорту і зануритися в атмосферу щастя від спілкування з природою під мелодію сосни з ароматом вогнища, біля якого живе дзвінка юність.

Туристичний зліт відбувається завдяки наполегливості, ініціативності, молодого, амбіційного нашого земляка, жителя села Велика Чернеччина куратора проекту Пилипчука Олександра.

З найщирішими вітаннями, побажанням перемог у спорті та у всіх життєвих ситуаціях під час урочистого відкриття заходу 13 травня до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвиновська, начальник Сумського районного відділу поліції Вадим Теличко та начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Шинкаренко.

Є сподівання, що започаткований цьогоріч туристичний зліт, матиме своє продовження у майбутньому, згуртовуючи молодь, яка обрала здоровий спосіб життя.