«ЖИВИ Й ПРОЦВІТАЙ, УКРАЇНО МОЯ, ДЛЯ МИРУ, ДЛЯ ЩАСТЯ, ЛЮБОВІ Й ДОБРА»!

 

«…Є святині в нашому житті, які не можна ні з чим порівнювати, зіставляти – це Батьківщина, синівська вірність, відданість тій землі, де ти народився і осмислив сам себе, тому народові, який вигодував і зростив тебе.»

24 серпня 1991 року – визначна дата в нашому житті, коли Україна стала незалежною державою, історичний час для нашої нації, нашого народу.

Незалежність – це мрія наших предків про рівність з іншими народами, почуття гордості за свій народ, за свою державу.

Святкування головного свята країни – Дня незалежності, завжди в полі зору працівників книгозбірень.  

Ось і цього року готуючись до святкування Незалежності країни розроблено цикл цікавих, пізнавальних, діалогових заходів, а для юних читачів ще й        пізнавально – ігрових та конкурсних.                         

У приміщенні комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека оформлена книжкова виставка «Моя країна – це незалежна Україна». Саме біля неї, напередодні свята, для молодого покоління  відбулася година державності «Під вільним сонцем моя країна величним розмаєм цвіте».

У приміщенні державного підприємства «Дослідне господарство інституту сільського господарства Північного сходу Національної академії аграрних наук України» (с.Сад) для його працівників,бібліотекар провела історичну годину «Тобі, Україно, пісні лебедині, тобі наше серце  і кров, і життя».

Невід’ємною частиною святкування незалежності - є святкування Дня Державного Прапора України.

Бібліотекар КЗ СРР – Сумська районна бібліотека  відвідала Садівський ДНЗ та разом з його вихованцями провели флешмоб «Прапор сонячно-блакитний, прапор

України, рідний, заповітний». Наші юні користувачі, справжні патріоти своєї країни, досить активно долучились до флешмобу.

Завдяки заходам, приуроченим 27-й річниці  Незалежності України, користувачі ознайомилися не тільки з історичним минулим України, але з її сьогоденням, дізналися про державні символи, події, що сприяли встановленню незалежності держави.