ДЕНЬ МАТЕРІ В БІБЛІОТЕКАХ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

У травні, коли світ повен яблуневим цвітінням, а людські душі сподівань і надій, в усіх бібліотечних закладах району відзначаємо День Матері, щоб віддати поклін матері – Берегині національних і людських ідеалів.

Відколи існує рід людський, відколи зародилася Україна, відтоді жінка - матір є берегинею сім’ї і дому. Це вона тихою колисковою оберігає сон дітей своїх у дитячі літа, це вона вчить їх жити чесно і правдиво, наставляє і допомагає, будить совість та береже від нещасть та ганьби.

У бібліотеках Сумського району проводились цикли різноманітних масових заходів, які уславлюють матір та родину. Майже в усіх книгозбірнях району оформлені книжкові виставки, тематичні полиці та перегляди літератури, зокрема: в Басівській сільській бібліотеці «І слово, і пісня, Матусю, тобі», «Рідну маму бережіть, кожен день і кожну мить» в Могрицькій сільській бібліотеці, в Юнаківській книгозбірні «Мама - сонечко в сім'ї, ми - промінчики її».

Велика чарівна країна, з якої приходять усі люди, та в яку ніколи не можна повернутись назад, зветься Дитинством. І дарує нам в тій країні тепло й ласку найдорожча людина – Мама. Це вона береже, пестить, виховує свою дитину. Її любов має початок, та не має кінця.

Вихованці Кияницького НВЗ разом з бібліотекарем Кияницької сільської бібліотеки привітали своїх мам віршами, піснями, а ще ознайомилися з історією виникнення свята матері та традиціями святкування під час заходу «Моя мама наймиліша».

Бібліотекар Корчаківської сільської бібліотеки  запросила користувачів на свято «Мамо! Вічна і кохана!». На святі був і коровай, і веселі задушевні пісні.

Бібліотекар комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека відвідала Садівську ЗОШ і провела для учнів 10 класу літературну годину «Материнська добра ласка».  На захід була запрошена  Атаманенко Валентина Семенівна - місцева співачка - аматорка  та Крячко Зіна Василівна, талановита  жінка, яка пише чудові вірші.

Під час заходу Зіна Василівна прочитала власні вірші про маму, про родину та хлопців, які знаходяться  в гарячих точках.