КЕЙС – СТАДІ «ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ МОЛОДОГО ВІКУ: ПРІОРИТЕТИ НА МАЙБУТНЄ»

Сучасне суспільство досягло такого етапу, коли наявність висококваліфікованих кадрів є одним із найважливіших факторів розвитку будь-якої галузі. Дедалі більшого значення набувають такі чинники, як професіоналізм, компетентність, прагнення і здатність до отримання знань упродовж життя, рівень культури тощо.

Змінюються вимоги до професійної компетенції бібліотечних працівників, адже престиж бібліотечної професії в певній мірі залежить від їхнього фахового рівня. Щоб залишатися професіоналами, потрібно постійно підвищувати свій рівень знань.

Серед традиційних форм підвищення кваліфікації найбільш популярними залишаються випробувані багаторічною практикою і дещо модернізовані та наповнені новим змістом семінари (семінари-практикуми, семінари-наради, семінари-тренінги), науково-практичні конференції, практикуми.

Досить ефективним зарекомендував себе і такий складовий елемент семінару, як кейс – стаді (вивчення проблемної ситуації з метою її діагностики), який був проведений у квітні місяці, методичним відділом комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека для бібліотечних фахівців Сумського району.

Кейс – стаді мав назву «Обслуговування користувачів молодого віку: пріоритети на майбутнє».

Під час семінару обговорювалася проблемна ситуація,  пов’язана з темою створення власного стилю в залученні та обслуговуванні бібліотеками користувачів молодого віку.

У ході наради головні спеціалісти відділу культури,  сектору молоді та спорту райдержадміністрації, Вікторія Курасова та Світлана Марченко, підбили підсумки щорічної благодійної акції «Серце до серця» та вручили подяки бібліотечним працівникам, які сприяли проведенню акції на території сільських, селищних рад.