ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ – НИЗІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА

В останні дні року, що минає, колектив КЗ СРР-Низівська ДМШ, незважаючи на складні умови карантину і дистанційне навчання, відзначає закінчення високосного року трудовими і творчими успіхами!

26 грудня у м. Шостка завершив роботу VII-й Відкритий дистанційний конкурс піаністів «Чарівний рояль», в якому взяли участь молоді музиканти з різних областей України, у тому числі з м. Києва. Журі конкурсу очолювала завідувачка відділення мистецтв Сумського фахового коледжу мистецтв і культури                              ім. Д.С.Бортнянського,  викладач-методист Е.Ю.Михайлова. Конкурс складний тим, що потрібно було виконати однаково успішно поліфонічний твір Й.С.Баха, віртуозний етюд і п’єсу. З цим завданням успішно впоралася учениця 8 класу Долгошея Віталіна (клас викладача Алексєєвої Г. В.). У підсумку - заслужене              ІІІ місце і звання Лауреата конкурсу.

У листопаді - грудні 2020 року було проведено три відкриті заняття провідними викладачами нашої школи: Алексєєвої Г. В., Бедлинської С. Г. та Денисенко О. А.

Відкритий урок Алексєєвої Г. В. з ученицями Мироненко Юлею і Ткачової Полею була присвячена розвитку техніки в молодших класах ДМШ. На уроці використовувалися традиційні й авторські методики викладача, що допомагають розвивати індивідуальні якості дітей та їх творчий потенціал.

На відкритому груповому занятті з музичної літературі, проведеному                  24 грудня викладачем Бедлинської С.Г., учні з захопленням знайомилися з темами моря, казки і космосу - трьома стихіями у творчості геніального М. А. Римського-Корсакова. На уроці звучало багато музики композитора, активно застосовувалися візуальні та мультимедійні засоби.

Тема відкритого уроку сольфеджіо викладача Денисенко О. А. «Навички точного інтонування на уроках сольфеджіо у молодших класах ДМШ» була розкрита викладачем на високому професійному рівні. Урок пройшов у Верхньосироватській філії КЗ СРР-Низівська ДМШ 25 грудня.

Бажаємо колективу школи подальших творчих звершень!