ДОБРО І МИЛОСЕРДЯ ЄДНАЄ СЕРЦЯ

Третього грудня, щорічно відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

У цей день в Стецьківській сільській бібліотеці проведено інформаційну годину «Права інвалідів в Україні».

У Шпилівській сільській бібліотеці теж пройшла інформаційна година під назвою «У теплі людських сердець». Головним акцентом заходу було те, що перейматися проблемами людей з вадами здоров’я потрібно не тільки у день 3 грудня, а постійно виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами тому, що люди-інваліди можуть стати прикладом і взірцем для багатьох здорових людей. Втративши здоров’я, вони не втрачають інтересу до життя. Ганна Євгенівна навела приклади видатних людей, що мали інвалідність, але знаходили в собі сили займатися політикою, наукою, спортом, писати картини, романи, вірші, музику.

У Могрицькій бібліотеці проведено годину милосердя  «Жага до життя», під час якої діти взяли участь у акції «Долоньки доброти», створили сонце з власних долонь зроблених з кольорового паперу. 

 У рамках заходів оформлені тематичні викладки літератури: «Мистецтво жити разом», «Жага до життя», «Може зламатися тіло, але ніколи – дух» (Сульській, Кияницькій, Садівській бібліотеках).

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги.