ХТО ПОМИРАЄ В БОРОТЬБІ — В СЕРЦЯХ ЖИВЕ

Події останніх років ставлять перед бібліотеками завдання активізації  патріотичного виховання підростаючого покоління.

Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, в книгозбірнях району оформлені книжкові виставки - пам'ять та тематичні викладки літератури: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», «Герої не вмирають», «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі», «21 листопада – День Гідності та Свободи», «Гідність і свобода – Україна», «Ми Вас не забудемо», «За долю України стояв Майдан», «Вільні творять майбутнє», «Вільні творять свободу», «Гідні бути українцями» (Садівській, Шпилівській, Стецьківській, Терешківській, Сульській, Юнаківській, Великочернеччинській, Могрицькій, Кияницькій, Пушкарівській бібліотеках),  на яких висвітлено громадські протести в Україні, та їх учасники – Герої Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

Це жива пам’ять про Майдан, про події, які сколихнули світ і змінили хід історії, про патріотів, які поклали своє життя за наше майбутнє.

Вже шість років відділяють нас від Революції Гідності, давно розвіявся дим над Майданом та лише зазвучать перші акорди пісні «Пливе кача…», як на очі навертаються сльози, а пам’ять повертає до трагічних і героїчних подій зими 2013-2014 років, що змінили життя всієї країни.

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 р. та Революції Гідності 2013 р.

          Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – у річницю початку Євромайдану.

В цей день ми знову і знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за нашу свободу під час Революції Гідності. 

          Хай пам’ять про невинно вбитих дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави! Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!