ДИСТАНЦІЙНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КОУЧИНГ «ПЛАНУВАННЯ РОБОТИ БІБЛІОТЕК НА 2021 РІК: ПРІОРИТЕТИ ДІЯЛЬНОСТІ»

18 листопада 2020 року методичним сектором комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека проведено дистанційний методичний коучинг «Планування роботи бібліотек на 2021 рік: пріоритети діяльності».

Через мобільний додаток Viber в форматі консультації-огляду були висвітлені такі питання : основні напрями і  завдання роботи бібліотек, основні показники роботи, бюджет робочого часу на рік.

Учасники семінару отримали консультації провідного методиста на допомогу плануванню роботи з користувачами за наступними розділами плану:

- Формування, використання, зберігання бібліотечного фонду (основні завдання, зміст роботи; передплата періодичних видань; планові списання);

- Соціокультурна діяльність (державні, міжнародні пам’ятні дати в річному плані роботи бібліотеки; загальносистемні масові заходи);

- Поради бібліотекарю в  популяризації творчості письменників;

- Реклама бібліотеки та читання через соціальні мережі (Facebook, Instagram); 

- Роль бібліотек як інформаційних майданчиків для підтримки просування реформи місцевого самоврядування та бібліотекарів як її комунікаторів.

У ході обговорення учасники мали можливість обмінятися думками, передати свої враження від почутого і побаченого, висловити свої пропозиції щодо модернізації форм роботи з користувачами.  

На допомогу в плануванні роботи на 2021 рік методичним сектором розроблено і розповсюджено працівникам книгозбірень методичний матеріал «У нас в бібліотека плануємо роботу на 2021 рік».