У БІБЛІОТЕКАХ РАЙОНУ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО ДНЯ РОДИНИ

Напередодні Дня родини, який припадає на 8 липня, в бібліотеках Сумського району пройшла низка цікавих заходів.

Бібліотекар Шпилівської сільської бібліотеки Ганна Ведь разом з юними постійними читачами відвідали талановиту родину Сергія та Оксани Лазоренків, які займаються мистецтвом виготовлення ляльок берегинь.

В ході зустрічі ознайомилися з процесом виготовлення ляльок та поздоровили подружжя зі святом Родини.

У своїх роботах Лазоренки використовують природні матеріали - дерево, натуральне каміння, фарби. Їх роботи викликають зацікавленність як в Україні так і в далекім зарубіжжі. Та сама дорога їхня лялька, це їх син Яромір, тож є надія на творче продовження у цій родині. А в приміщенні книгозбірні бібліотекар організувала виставку дитячих малюнків «Моє родинне дерево».

До Садівської сільської бібліотеки теж завітала відома спортивна родина Олексія та Людмили Шелестів. Разом зі своїм сином Єгором родина прийняла участь у дні сімейного читання «Книгу в сім’ю – сім’ю в бібліотеку», який організувала бібліотекар Алла Вертушенкова.

Бібліотекар Пушкарівської сільської бібліотеки Анна Протас за допомогою дистанційної акції «Усі разом - за родину!» привітала родини бійців АТО Устименка Миколи та Турченка Сергія. До речі родина Турченка Сергія 8 липня святкує п’ятирічний ювілей створення подружнього гніздечка.

День родинного читання «Від родини йде життя людини» відбувся у приміщення Сульської сільської бібліотеки за участю родини Сергія та Тетяни Бортників.

Бібліотекар Великочернеччинської сільської бібліотеки провела дистанційний фотоконкурс і створила відео-колаж «Книга. Дитина. Родина».

У Юнаківській сільській бібліотеці пройшов конкурс малюнків «Майбутнє України – щаслива родина».

Методичним відділом усі ці заходи були об’єднані і створено відео-вернісаж «Родина – тихий серця шепіт, з яким ти по життю ідеш». Відео можна переглянути у соціальній мережі Інтернет на сторінці комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека у Facebook.

Українське свято «День родини» відзначають з 2012 року. Свято покликане поглибити розуміння питань родини, об’єднати заради врішення всіх найсерьйозніших питань, пов’язаних із сім’єю.

Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові підтримати нас теплом, порадою, допомогою, любов’ю. Родина не мислима без любові. Це головна рушійна сила розвитку людства, те, заради чого існуємо всі ми.

Шановні користувачі! У нинішньому динамічному світі родина не лише не втратила сакрального значення, а і набула ще більшої цінності. Родинне тепло дає нам всім відчуття безпеки, любові та розуміння. 

Бібліотеки Сумського району вітають всіх зі святом та бажають своїм користувачам міцної дружної родини та сімейного затишку.