З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

В рамках святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання громадян в бібліотеках Сумського району з 20 серпня стартував марафон патріотичних заходів для читачів різного віку.

В Стецьківській сільській бібліотеці діють книжкові виставки «Символ миру, вірності і волі» та «Живи і міцній, Українська державо». В них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України. Проведені патріотичний прайм-тайм «Відроджена святиня – знамено України» до Дня Державного Прапора та бібліотечний уїк-енд «Україно моя, калинова -  незалежності правда свята» до дня Незалежності. В ході проведення заходу відвідувачі переглянули літературу на книжкових виставках, читали вірші про Україну, співали патріотичні українські пісні, взяли участь в ігровій вправі «Україна єдина», під час якої складали єдину карту України з карт окремих областей.

Бібліотекар Великочернеччинської сільської бібліотеки запросила юних користувачів до школи під відкритим небом «Хай квітне щаслива, моя Україна!». Під час заходу провели урок історії «Велична і свята, моя ти Україно!». Діти взяли участь у творчій майстерні «Зроби своїми руками дарунок Україні»,  під час якої на асфальті намалювали мапу неньки – України, а ще створили прапор «Жовто - блакитний колір нашої свободи» відбитками своїх  долоньок.

Юні відвідувачі Корчаківської сільської бібліотеки мали можливість відвідати історичний урок «І в нас вона одна єдина - це наша славна Україна».

Під час заходу згадали імена та постаті великих українців, котрі прославили нашу країну. Йшлося і про захисників Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та захищають територіальну цілісність держави.

До дня Прапора бібліотекар Садівської сільської бібліотеки разом з вихованцями   дитячого садочку  «Тополька»  провели  флешмоб  «Наш стяг - це синь небес і золото хлібів». Бібліотекар розповіла дітям про Державний Прапор України, а вони в свою чергу декламували віршики про нього. А в приміщенні книгозбірні бібліотеки 23 серпня  для малечі було проведено народознавчу годину «Без верби та калини нема України». Під час заходу діти дізналися про довгий і складний шлях України до незалежності та здійснили захоплюючу, пізнавальну подорож рідною країною. Діти залюбки читали вірші про Україну, згадували народні звичаї і традиції українців, взяли участь у створенні плакату «Державні та народні символи України».