ЛІТНЯ АЛЬТАНКА «ПРАВА МОЛОДІ В СУСПІЛЬСТВІ»

Міжнародний день молоді в багатьох країнах щорічно відзначають 12 серпня, щоб привернути увагу громадськості до проблем молодого покоління. Адже розвиток світу безпосередньо залежить від молодих людей, які його населяють. 

Бібліотеки району теж не лишаються осторонь молодіжних справ. Бібліотекарі проводять флешмоби, краєзнавчі квести, марафони, різноманітні вікторини, конкурси, головоломки, презентують власні мультимедійні ресурси, які пропагують книги та читання. Ось, наприклад, бібліотекар Кияницької сільської бібліотеки організувала для молодих користувачів літню альтанку «Права молоді в суспільстві», під час якої було проведену правову гру «Дізнайся про свої права». Учасники заходу почули багато цікавої інформації про життя та захоплення молоді різних куточків світу, розглянули, які права мають молоді люди, взяли участь у флешмобі «Обіймемось».

Сьогодні молодь є кістяком суспільства, адже на планеті проживає майже 3 мільярди людей віком до 25 років. За даними ООН, майже половина з них живе за межею бідності. Міжнародна спільнота всіляко намагається створити умови для розвитку та особистісного становлення представників молоді, які зараз відчувають великі труднощі під час працевлаштування, придбання житла і в інших питаннях соціального характеру.